ImageTool

ImageTool 3.0

Ücretsiz
Processes, views and analyzes image file content
Kullanıcı puanı
4.1  (17 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
3.0.100 (Tüm)
Geliştirici:
Dan Wilcox, Brent Dove, Doss McDavid, David Greer
Collect, display, edit, analyze, process, compress, save and print grayscale and color images. Take advantage of rotation, flipping, magnification and other viewing operations. Work with over 22 common file formats including BMP, PCX, TIF, GIF and JPEG.
(IT) UTHSCSA ImageTool Microsoft Windows 9x, Windows ME veya Windows NT için ücretsiz bir görüntü işleme ve analiz programı. IT almak, görüntülemek, düzenlemek, analiz etmek, süreç, sıkıştırmak, tasarruf ve gri ölçekli ve renkli görüntüleri yazdırabilirsiniz.IT okuyun ve BMP dahil olmak üzere, PCX, TIF, GIF ve JPEG 22 yaygın dosya formatlarını yazmak. Görüntü analizi işlevleri istatistikleri (nokta, çizgi ve alan histogram) boyut (mesafe, açı, çevre, alan) ve gri ölçekli Ölçümler vardır. ImageTool söz konusu Kullanıcı ile kontrast manipülasyon, keskinleştirme, yumuşatma, kenar algılama, medyan filtreleme ve mekansal görüntüleme işlemi tanımlı kıvrım maske gibi standart görüntü işleme fonksiyonları destekler. IT da oynatma tekrarlayan görevleri kaydetmek ve kullanıcı görüntü analizi otomatikleştirme komut kaydedilen izin betik yetenekleri yerleşik vardır.
ImageTool böyle Döndür, dikey çevir, yatay Çevir ve dört büyütme seviyeleri gibi geometrik dönüşümler sağlar. Tüm analiz ve işleme fonksiyonları herhangi bir büyütme faktörü mevcuttur. Program aynı anda (resim) windows herhangi bir sayı ile (MDI) çoklu belge arayüzü uygulaması.
Bilgi güncellenme tarihi: