ImageTool

ImageTool 3.0

Zdarma
Processes, views and analyzes image file content
Hodnocení
4.1  (17 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
3.0.100 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Dan Wilcox, Brent Dove, Doss McDavid, David Greer
Collect, display, edit, analyze, process, compress, save and print grayscale and color images. Take advantage of rotation, flipping, magnification and other viewing operations. Work with over 22 common file formats including BMP, PCX, TIF, GIF and JPEG.
UTHSCSA ImageTool (IT) je zdarma zpracování a analýza obrazu program pro Microsoft Windows 9x, Windows ME nebo Windows NT. IT můžete získat, zobrazit, upravit, analyzovat, zpracovat, komprimovat, ukládat a tisknout v odstínech šedi a barevných obrazů.IT umí číst a psát přes 22 běžné formáty souborů, včetně BMP, PCX, TIF, GIF a JPEG. Analýza obrazu funkce patří dimenzionální (vzdálenost, úhel, obvod, plocha) a šedá stupnice měření (bod, linie a plocha histogramu s statistiky). ImageTool podporuje standard zpracování obrazu funkcí jako kontrast manipulace, k ostření, vyhlazení, detekce hran, medián filtrování a prostorové závitů s uživatelsky definovanými konvoluční masky. IT má také vestavěný skriptovací možnosti, které umožňují uživateli zaznamenat opakující se úkoly a přehrávání uložených skriptů pro automatizaci analýzy obrazu.
ImageTool poskytuje pro geometrické transformace, jako jsou otočit, převrátit vertikální, flip horizontální a zvětšení až čtyři úrovně. Všechny analýzy a zpracování funkce jsou k dispozici v každém faktor zvětšení. Program je rozhraní více dokumentů (MDI) aplikace podporuje libovolný počet windows (obrázků) současně.
Informace aktualizovány: