ImageTool

ImageTool 3.0

رایگان
Processes, views and analyzes image file content
امتیازدهی کاربر
4.1  (17 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
3.0.100 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Dan Wilcox, Brent Dove, Doss McDavid, David Greer
Collect, display, edit, analyze, process, compress, save and print grayscale and color images. Take advantage of rotation, flipping, magnification and other viewing operations. Work with over 22 common file formats including BMP, PCX, TIF, GIF and JPEG.
UTHSCSA ImageTool (IT) رایگان پردازش تصویر و تجزیه و تحلیل برنامه برای Microsoft Windows 9x های Windows ME یا Windows NT. IT می توانید به دست آوردن, نمایش, ویرایش, تجزیه و تحلیل, روند, فشرده سازی, ذخیره و چاپ مقیاس خاکستری و رنگ تصاویر.IT می تواند خواندن و نوشتن بیش از 22 رایج فرمت های فایل از جمله BMP های PCX های TIF های GIF و JPEG. تجزیه و تحلیل تصویر شامل توابع بعدی (فاصله زاویه, محیط, منطقه) و خاکستری مقیاس اندازه گیری (نقطه, خط و منطقه هیستوگرام با آمار). ImageTool پشتیبانی از استاندارد پردازش تصویر توابع مانند کنتراست دستکاری جوش های صاف, edge, تشخیص ميانه فیلتر و مکانی پیچش با کاربر-تعریف پیچیدگی ماسک. IT نیز ساخته شده است در قابلیت های اسکریپت نویسی است که اجازه می دهد تا کاربر به ضبط کارهای تکراری و پخش ذخیره اسکریپت به طور خودکار تجزیه و تحلیل تصویر است.
ImageTool فراهم می کند برای تبدیلات هندسی مانند چرخش عمودی تلنگر افقی و بزرگنمایی تا چهار سطح است. همه تجزیه و تحلیل و پردازش توابع در دسترس هستند در هر بزرگنمایی عامل. این برنامه چند سند رابط (MDI) نرم افزار پشتیبانی از هر تعداد windows (تصاویر) به طور همزمان.
اطلاعات به روز شده در: